”BELKİ BU İNSANLARA BİR DERS OLUR”

Elazığ’da merkeze bağlı Kültür Mahallesi’nde bir binanın çatısına konan karga ‘Allah Allah’ diye bağırdı. Duyanları hayrete düşüren karganın görüntüleri, vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.   ”BELKİ BU İNSANLARA BİR DERS OLUR” O anları görüntüleyen Kültür Mahallesi muhtarı Murat Biter, bu durumla daha önce de karşılaştığını fakat ilk defa kaydettiğini söyledi. Evde uzanıp telefonla oynadığını belirten..

Yazar : Tarih : Okunma : 346 views Yorum Yap

Elazığ’da merkeze bağlı Kültür Mahallesi’nde bir binanın çatısına konan karga ‘Allah Allah’ diye bağırdı.

Duyanları hayrete düşüren karganın görüntüleri, vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

 

”BELKİ BU İNSANLARA BİR DERS OLUR”

O anları görüntüleyen Kültür Mahallesi muhtarı Murat Biter, bu durumla daha önce de karşılaştığını fakat ilk defa kaydettiğini söyledi.

Evde uzanıp telefonla oynadığını belirten Biter, ’’Karganın sesini duydum, Allah Allah diye zikrediyordu. Hemen balkona koşarak kargayı bekledim, tekrar o sesi dinlemek için. Birkaç defa mahallede çekmiştim. Allah’ın bir hikmeti. Hayvanın Allah Allah demesine çok şaşırdım. Benim vücudumu diken diken etti. Sesi çok net geliyor. Allah Allah diye hitap ediyor ben de bundan çok etkilendim. 2-3 yıl önce yine aynısını gördüm. Daha öncede karşılaştım sesini duydum ama nerede olduğunu kestiremedim. Nerede olduğunu gördükçe fotoğrafını çekmeye çalışıyorum. Belki bu insanlara bir ders olur” dedi.

admin (admin@magasinsi.com) Websitesi