Faturlardaki artışa yönelik son ünlü tepki de Mustafa Sandal’dan geldi

Zamlara tepki gösterin isimler arasına Mustafa Sandal da eklendi. Ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından elektrik faturalara gelen zamları eleştirmişti. Elektrik faturalarındaki artışa yönelik son ünlü tepki de şarkıcı Mustafa Sandal‘dan geldi. “ZAMLAR GERİ ALINSIN” Sandal, sosyal medya hesabından bir arkadaşına ait olan ve yeni açılan bir restorana gelen elektrik faturasını paylaştı. Sandal paylaşımında, “Hayırlı olsuna gittim..

Faturlardaki artışa yönelik son ünlü tepki de Mustafa Sandal’dan geldi
Yazar : Tarih : Okunma : 125 views Yorum Yap

Zamlara tepki gösterin isimler arasına Mustafa Sandal da eklendi.

Ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından elektrik faturalara gelen zamları eleştirmişti. Elektrik faturalarındaki artışa yönelik son ünlü tepki de şarkıcı Mustafa Sandal‘dan geldi.

“ZAMLAR GERİ ALINSIN”

Sandal, sosyal medya hesabından bir arkadaşına ait olan ve yeni açılan bir restorana gelen elektrik faturasını paylaştı. Sandal paylaşımında, “Hayırlı olsuna gittim pişman oldum! Levent’te yeni açılan bir mekan. Elektrik faturası ‘80 bin 417 Lira’ Resmen mekanı elektrik çarpmış! İnsanların evlerine gelen faturalar da cabası! Bir an evvel ‘düzenleme’ falan değil, direkt zamlar geri alınmalı.” ifadelerini kullandı.

MUSTAFA SANDAL KİMDİR?

Mustafa Sandal (d. 11 Ocak 1970, İstanbul), Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır. 90’lı yılların başlarında çok sayıda şarkıcıya verdiği bestelerle müzik piyasasında önemli bir tanınırlığa ulaşan sanatçı 1994 yılında yayınladığı ilk stüdyo albümü “Suç Bende” ile önemli bir ticari başarı yakalayarak tüm Türkiye’de tanınan bir sanatçı haline geldi. İlk albümünün ardından 1996 yılında “Gölgede Aynı” isimli albümüyle pek çok ödül kazandı. 1998 yılında “Detay” adlı çalışmasıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Mustafa Sandal bu albümle de önemli bir ticari başarı yakaladı ve “Aya Benzer” isimli parçasıyla listelerde 1 numara oturdu. Ardından Sony Music‘le sözleşme imzaladı ve Araba adlı albümünü dünyanın dört bir tarafında satışa sundu. “Araba” ve “Aya Benzer” parçalarıyla yurt dışında da tanınırlığını arttırdı. 2000 yılında “Akışına Bırak” isimli 4. stüdyo albümünü çıkardı. 2002 yılında çıkardığı Kop adlı albümüyle “En İyi Erkek Sanatçı” dalında ödül kazandı.

admin (admin@magasinsi.com) Websitesi